Pondelok - Piatok - 8:00 -16:00 

Na┼íe slu┼żby

Zvysenie-vykonu-chiptuning

Zv├Ż┼íenie v├Żkonu

Softv├ęrov├í ├║prava riadiacej jednotky motora v r├ímci optimalizovania v├Żkonu motora. Tento chiptuning vyu┼ż├şva rezervy motora a pri na┼íej pr├íci nedoch├ídza k prekro─Źeniu bezpe─Źn├Żch hodn├┤t/limitov.
Vozidl├í po softv├ęrovej ├║prave maj├║ vy┼í┼í├ş v├Żkon a ─Źasto aj ni┼ż┼íiu spotrebu pohonn├Żch l├ítok.

DSG prevodovky

Optimalizácia DSG prevodovky

├Üpravou neskor├ęho radenia DSG prevodovky odstr├ínime podt├í─Źanie motora, ─Ź├şm zv├Ż┼íime ┼żivotnos┼ą zotrva─Źn├şka a taktie┼ż aj komfort jazdy. Radenie jednotliv├Żch stup┼łov vieme n├ísledne prisp├┤sobi┼ą pod─ża v├ís.

AdBlue

Odstavenie AdBlue

Softv├ęrovou ├║pravou v├ím odstav├şme syst├ęm AdBlue, ─Ź├şm pred├şdete n├íkladn├Żm oprav├ím. Plusom je aj jazdenie bez obmedzen├ş s├║visiacich s AdBlue a hl├í┼íkami o dojazde/dotankovan├ş.
Emisn├Ż probl├ęm: Deaktivovan├Ż SCR syst├ęm nesp─║┼ła legislat├şvne sp├┤sobilos┼ą vozidla na prev├ídzku na pozemn├Żch komunik├íci├ích E├Ü. Av┼íak pri emisnej a technickej kontrole (EK/STK) nie je mo┼żn├ę syst├ęm SCR zmera┼ą (odkontrolova┼ą), t.j. vozidlo je sp├┤sobil├ę. Z uveden├Żch pr├ş─Źin je slu┼żba pon├║kan├í len na ┼íportov├ę alebo testovacie ├║─Źely.

v├şriv├ę klapky

Odstr├ínenie v├şriv├Żch klapiek

V├şriv├ę klapky boli ─Źast├Żm probl├ęmom, preto sa ich v├Ą─Ź┼íina automobiliek ─Źasom zriekla. Softv├ęrov├ę odstavenie a mechanick├ę odstr├ínenie v├şriv├Żch klapiek zo sania nem├í ┼żiaden vplyv na chod motora a m├┤┼żete pred├şs┼ą ─Ćal┼íej n├ív┼íteve autoservisu.

Start Stop syst├ęm

Vypnutie Start/Stop

Softv├ęrov├ę vypnutie funkcie Start/Stop, ktor├í je otravn├í a ne┼íetrn├í k ostatn├Żm ─Źastiam, v├ís zbav├ş ne┼żiad├║cich zhasnut├ş motora.

EGR ventil

Odstavenie EGR

EGR ventil v├ím vieme bezpe─Źne odstavi┼ą, ─Ź├şm sa vyhnete ─Źasto finan─Źne n├íro─Źnej oprave (pod─ża typu vozidla) a navy┼íe sa v├ím zn├ş┼żi spotreba a zlep┼í├ş spa─żovanie.

dpf - filter pevn├Żch ─Źast├şc

Odstavenie DPF

Filter pevn├Żch ─Źast├şc (DPF) v├ím bezpe─Źne odstav├şme tak, ┼że v├ím nebude riadiaca jednotka detegova┼ą ┼żiadne chyby.

kopirovanie-rj-motora

Kop├şrovanie riadiacej jednotky

Z├ílohovanie d├ít zo starej, pr├şpadne po┼íkodenej riadiacej jednotky motora do novej riadiacej jednotky. T├Żmto postupom zabezpe─Ź├şme funk─Źnos┼ą novej riadiacej jednotky.

kodovanie-riadiacej-jednotky-motora

K├│dovanie riadiacich jednotiek

Konfigur├ícia riadiacich jednotiek pri v├Żmene je nevyhnutn├í pre ich spr├ívne fungovanie. V─Ćaka spr├ívne nakonfigurovanej riadiacej jednotke sa vyhnete zbyto─Źn├Żm probl├ęmom.

odstr├ínenie dtc chybov├Żch k├│dov

Odstr├ínenie chybov├Żch k├│dov

Tak ako dok├í┼żeme ─Ź├şta┼ą chybov├ę k├│dy, a to aj tie, ktor├ę sa v├ím nezobrazia pomocou niektorej z kontroliek, dok├í┼żeme v├ím chybov├ę k├│dy (DTC) aj odstr├íni┼ą.

tepl├ę ┼ítarty

Hot Start

Probl├ęmy s tepl├Żmi ┼ítartmi s├║ ─Źast├ę hlavne pri vozidl├ích s v├Ą─Ź┼í├şm n├íjazdom km. Softv├ęrovo v├ím uprav├şme ot├í─Źky, pri ktor├Żch sa vstrekuje palivo pri zohriatom motore.

lambda sonda

Odstavenie lambda sondy

Deaktiv├ícia lambda sondy, ktor├í sn├şma pr├ştomnos┼ą vzduchu vo v├Żfukov├Żch plynoch. Pri nespr├ívnych hodnot├ích lambda sondy sa probl├ęm prenesie do vstrekovania nespr├ívnej d├ívky paliva.

chiptuning bratislava

Ako fungujeme?

Softv├ęrov├ę ├║pravy, ktor├ę v├ím prines├║ z├í┼żitok.┬á

#1

Objednajte sa

Ide├ílne je, ke─Ć sa objedn├íte telefonicky na ─Ź├şsle, ktor├ę n├íjdete v sekcii kontakt, alebo v in├Żch ─Źastiach webstr├ínky.

#2

V├Żber slu┼żby

Ak viete o ktor├║ slu┼żbu m├íte z├íujem, poviete n├ím to. Ak potrebujete diagnostiku a odporu─Źenie vhodn├Żch slu┼żieb pre va┼íe vozidlo radi v├ím porad├şme.

#3

Potvrdenie term├şnu

Po dohode na postupe a slu┼żb├ích v├ím zarezervujeme term├şn. Ak sa v├ím objav├ş neodkladn├í z├íle┼żitos┼ą informujte n├ís o zru┼íen├ş/presunut├ş term├şnu aspo┼ł 24 hod├şn dopredu. ─Äakujeme

#4

De┼ł "D"

Preberieme va┼íe vozidlo, vykon├íme potrebn├ę ├║pravy a vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov v├ím ho vr├ítime e┼íte v ten ist├Ż de┼ł.┬á

Recenzie

Veronika Varholová
Veronika Varholová
Velka spokojnost! Odporucila som sluzbu na odstavenie AdBlue aj svojej mamine. A pan mechanik vie vzdy odborne poradit. ­čÖĆ
Taxi Bratislava
Taxi Bratislava
Uprava DSG zmenila jazdu na nepoznanie. Radi to plynule a hladko, super.
Marek Majgot
Marek Majgot
Je to frajer, nie je asi ni─Ź s ─Ź├şm by si tento chlapec neporadil...Odpor├║─Źam!!!
Dušan Straka
Dušan Straka
V├Żborn├Ż pr├şstup a odborn├í pr├íca ­čĹî­čĹî­čĹî

Chiptuning a optimalizácia DSG prevodoviek

├Üpravy v├Żkonu aj ostatn├ę softv├ęrov├ę ├║pravy vykon├ívame s oh─żadom na va┼íe vozidlo a jeho limity a rezervy. Ku ka┼żd├ęmu autu pristupujeme individu├ílne, ke─Ć┼że mysl├şme aj na jeho vek a n├íjazd km. Na┼íe slu┼żby zvy┼íuj├║ komfort a prin├í┼íaj├║ z├í┼żitok z jazdy.┬á
Optimaliz├ícia DSG prevodovky odstr├íni podt├í─Źanie motora, ─Ź├şm sa zn├ş┼żi opotrebenie viacer├Żch dielov a taktie┼ż osvie┼żi va┼íu jazdu.