Pondelok - Piatok - 8:00 -16:00 

O nás

Ka┼żd├ę auto si zasl├║┼żi individu├ílny pr├şstup

Priemern├Ż n├írast v├Żkonu*
+ 0 kw
Priemerná úspora pre klienta**
0 ÔéČ
S chiptuningom
0 r+
Upraven├Żch vozidiel
0 +

Zobud├şme va┼íe auto!

Sme profesion├íli, ktor├ş maj├║ za sebou mno┼żstvo servisn├Żch ├║konov na r├┤znych aut├ích za 13 rokov v odbore. Posledn├Żch 7 rokov sa ┼ípecializujeme na softv├ęrov├ę ├║pravy vozidiel. V─Ćaka softv├ęrov├Żm ├║prav├ím, m├┤┼żeme pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą viacer├Żch drah├Żch dielov. Samozrejmos┼ąou je u n├ís aj chiptuning, ktor├Żm vieme zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon v├í┼ího vozidla a dokonca v mnoh├Żch pr├şpadoch aj zn├ş┼żi┼ą spotrebu.
Zverte va┼íe auto do poctiv├Żch r├║k odborn├şkov. Zverte ho n├ím.

o nás - chiptuning bratislava
DSG prevodovky

Skrot├şme ot├í─Źky!

Nezmest├ş sa va┼ía DSG prevodovka do ko┼że? Trp├ş ve─żmi skor├Żm raden├şm prevodov├Żch stup┼łov? Mysl├şme aj na v├ís. Optimalizujeme DSG prevodovky, pri─Źom nastaven├şm spr├ívnych ot├í─Źok odstr├ínime podt├í─Źanie a s n├şm s├║visiace vibr├ície. V─Ćaka odstr├ínen├Żm vibr├íci├ím a ide├ílnym ot├í─Źkam sa v├ím bude jazdi┼ą ove─ża komfortnej┼íie a ├║prava v├ím pred─║┼żi ┼żivotnos┼ą zotrva─Źn├şka. Radenie v├ím prisp├┤sob├şme pod─ża va┼íich po┼żiadaviek.┬á

* N├írast v├Żkonu je pri ka┼żdom vozidle odli┼ín├Ż. Uveden├Ż ├║daj ozna─Źuje iba priemer medzi nameran├Żmi hodnotami r├┤znych vozidiel. Tento ├║daj sa t├Żka iba slu┼żby chiptuning/zv├Ż┼íenie v├Żkonu.
** Ide o priemern├║ odhadovan├║ ├║sporu s oh─żadom na ceny dielov a pr├íce. Zah┼Ľ┼ła iba servis dielov, ktor├ę priamo s├║visia s upraven├Żmi ─Źas┼ąami, ktor├Żch ┼żivotnos┼ą sa m├┤┼że ├║pravou pred─║┼żi┼ą.

Nap├şsali o n├ís

Google Recenzie

Veronika Varholová
Veronika Varholová
Velka spokojnost! Odporucila som sluzbu na odstavenie AdBlue aj svojej mamine. A pan mechanik vie vzdy odborne poradit. ­čÖĆ
Taxi Bratislava
Taxi Bratislava
Uprava DSG zmenila jazdu na nepoznanie. Radi to plynule a hladko, super.
Marek Majgot
Marek Majgot
Je to frajer, nie je asi ni─Ź s ─Ź├şm by si tento chlapec neporadil...Odpor├║─Źam!!!
Dušan Straka
Dušan Straka
V├Żborn├Ż pr├şstup a odborn├í pr├íca ­čĹî­čĹî­čĹî